درباره سایت صنایع آبزیان نیل پارس

مالکیت این سایت و حق بهره‌برداری در اختیار صنایع آبزیان نیل پارس می‌باشد.

تمامی سعی ما در طراحی این وب سایت استفاده از ماژول‌های ساده و قابل درک بمنظور ناوبری و استفاده راحت شما از وب سایت www.sanco.ir می‌باشد. اطلاعات زیر به شما در خصوص بهره‌برداری بهتر از محتویات وب سایت کمک خواهد کرد.

در صورتیکه سوالی از شما در خصوص خدمتی در این وب سایت بی پاسخ ماند، خواهشمندیم از طریق بخش ”نظرات، انتقادات و پیشنهادات“ که در قسمت پایین تمامی صفحات تعبیه شده است، طرح مساله نمایید و ما را در بهبود خدمت رسانی خود کمک نمایید.


مستندهای Adobe Acrobat :

در خصوص فایل‌های PDF قابل دانلود در صفحات مورد استفاده، به نرم‌افزار Adobe Acrobat Reader احتیاج می‌باشد. لازم به توضیح است که این نرم‌افزار از اینترنت به صورت رایگان قابل دانلود می‌باشد.


ناوبری:

وب سایت www.sanco.ir به عنوان یکی از وب سایت‌های پورتال جامع خدمات صنایع آبزیان نیل پارس با آدرس www.sanco.ir طراحی شده است. شما می‌توانید با کلیک کردن بر روی بخش "ارتباط با ما" به اطلاعات صنایع آبزیان نیل پارس دسترسی پیدا کنید.


تصاویر:

استفاده از تصاویر به هر شکلی و به هر عنوان با ذکر منبع برای بازدید کننده مجاز می‌باشد.


نظرات، انتقادات و پیشنهادات:

همواره علاقمندیم تا دیدگاه شما را در خصوص اطلاعات مندرج در وب سایت www.sanco.ir بدانیم. با استفاده از لینک ”نظرات، انتقادات و پیشنهادات“ در سریعترین شکل ممکن پیام شما به ویرایشگر این وب سایت جهت اعمال تغییرات ارسال خواهد شد.

ویرایشگر اطلاعات این وب سایت گروه فناوری اطلاعات رکورد می‌باشد.

آدرس صفحه: http://sanco.ir/aboutthissite.aspx
تاریخ چاپ: 4/1/2020 6:33:47 AM
حق كپی © صنایع آبزیان نیل پارس. تمامی حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...